Signature Worthy

 

Signature Worthy

Notatka prasowa z 21.09.2010 ze strony internetowej firmy  EPSON:

W oparciu o sukces Digigraphie oraz w odpowiedzi na zapotrzebowanie na wysokogatunkowe dedykowane nośniki fotograficzne i artystyczne, firma Epson wprowadziła markę Signature Worthy, umożliwiającą jednoznaczną identyfikację produktów z gamy nośników wysokiej jakości.

W skład linii produktów Signature Worthy będą wchodzić najlepsze markowe nośniki firmy Epson, pozwalające uzyskać idealne wydruki fotograficzne i artystyczne. Używane w połączeniu z drukarkami Stylus Pro firmy Epson oraz atramentami UltraChrome, nośniki Signature Worthy pozwolą uzyskać rezultaty w standardzie Digigraphie, dzięki czemu artyści i fotograficy będą mogli wydawać limitowane i certyfikowane edycje swoich oryginalnych prac, przy zapewnieniu wyjątkowej jakości i trwałości obrazu.

Marco van Niekerk z firmy Epson, komentuje: „Wprowadzenie marki Signature Worthy to dla nas ważny krok. Umożliwi ona klientom i użytkownikom końcowym łatwiejszą identyfikację wysokiej jakości nośników firmy Epson. Wchodząca w skład rozwiązania Digigraphie, gama nośników pozwala artystom i fotografom zwiększyć wartość prac w limitowanych edycjach, dlatego istotną rzeczą jest ich precyzyjna identyfikacja oraz jak najlepsze wykorzystanie. Nasze produkty to wysoki standard wydruków oraz możliwości oferowane przez rozwiązanie Digigraphie. Jesteśmy pewni, że nowa marka Signature Worthy przyczyni się do umocnienia pozycji lidera w dziedzinie jakościowych reprodukcji prac fotograficznych i artystycznych”.

Powrót do strony OFERTA

Możliwość komentowania została wyłączona.